Пігтейл LC/APC 1.5m

Ціна

21.00 грн
Відгуків: 0
Модель: 000000154
  • Наявність: На замовлення
Температурний діапазон експлуатації, ºС: -20 - +50 °C
Тип волокна : Одномодове 9/125 (SM)
Тип конектора: LC
Тип полірування: APC
Довжина: 1.5м

Самовивіз:

м.Харків, пр.Героїв Харкова 199

м.Київ, Клеманська 5

Доставка транспортними компаніями:

Нова Пошта

Делівері

Оптичний монтажний шнур (pigtail) є коротким відрізком оптичного волокна, оконцеваним з одного боку оптичним конектором. Використовується в оптичних кросах для зварювання з волокнами оптичного кабелю та підключення їх кінець частини до оптичних адаптерів, закріплених на лицьовій панелі кросу.

Характеристики:

  • Конектор/полірування: LC/APC
  • Тип волокна: Одномодове 9/125 (SM)
  • Клас волокна: OS2/G.652.D & G.657A1
  • Матеріал зовнішньої оболонки: LSZH-компаунд
  • Діаметр зовнішньої оболонки, мм: 0,9 мм
  • Колір зовнішньої оболонки: Жовтий
  • Довжина пігтейлу: 1,5м
  • Внесені втрати: ≤ 0,35 дБ
  • Поворотні втрати: ≥ 60 дБ
  • Наконечник: Кераміка
  • Діаметр наконечника: 1,25 мм
  • Відповідність стандартам: ISO/IEC 11801 OS2, ITU-T G.652.D & ITU-T G.657.A1
  • Діапазон температури зберігання: від -40 до +70 °C.
  • Діапазон температури експлуатації: від -20 до +50 °C
Характеристики
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20 - +50 °C
Тип волокна Одномодове 9/125 (SM)
Тип конектора LC
Тип полірування APC
Довжина 1.5м
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо