Патчкорд FC/UPC-SC/UPC 3м Duplex

Ціна

179.09 грн
Відгуків: 0
Модель: 000001796
  • Наявність: На замовлення
Тип конектора: FC/SC
Тип полірування: UPС
Довжина:
Спосіб прокладання: Внутрішній
Тип оболонки: LSZH

Самовивіз:

м.Харків, пр.Героїв Харкова 199

м.Київ, Клеманська 5

Доставка транспортними компаніями:

Нова Пошта

Делівері

Оптичні патч-корди (оптичні шнури) 9/125 мають пропускну здатність до 10 Gbps (GigaBit Per Second - ГігаБіт за секунду). Швидкість 10G досягається з'єднанням кількох паралельно працюючих каналів воєдино. Всі оптичні патч-корди мають оболонку LSZH (Low Smoke Zero Halogen – малодимний та безгалоговий, не містить високотоксичних галогенів, таких як хлор, фтор, бром або йод). Одномодовий патч-корд так називається, тому що може одночасно пропускати лише один світловий сигнал (мод). Швидкість передачі з такого волокну становить 10 Гб/сек.

Характеристики

  • Тип конектора: FC-SC
  • Тип волокна: Singlemode
  • Кількість волокон: Duplex
  • Довжина, м: 3
  • Полірування: UPC-UPC
  • Матеріал зовнішньої оболонки: LSZH
  • Колір зовнішньої оболонки: Жовтий
  • Діаметр зовнішньої оболонки, мм: 3
Характеристики
Тип конектора FC/SC
Тип полірування UPС
Довжина
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо