Патчкорд LC/UPC-LC/UPC 0,5m Duplex

Ціна

122.75 грн
Відгуків: 0
Модель: 025908
  • Наявність: На замовлення
Тип кабелю: Duplex
Температурний діапазон експлуатації, ºС: -20~70°C
Тип волокна : OS2 9/125 мкм
Тип конектора: LC
Тип полірування: UPC

Самовивіз:

м.Харків, пр.Героїв Харкова 199

м.Київ, Клеманська 5

Доставка транспортними компаніями:

Нова Пошта

Делівері

Порівняно з традиційними кабелями, одномодовий нечутливий до вигину оптичний кабель OS2 9/125 мкм має менше загасання при згині або скручуванні, що робить установку та обслуговування оптичного кабелю ефективнішим. Він також може заощадити більше місця для прокладання кабелів високої щільності в ЦОД, корпоративних мережах, телекомунікаційних приміщеннях, кластерах серверів, хмарних мережах зберігання та скрізь, де потрібні кабелі.
Цей одномодовий оптичний патч-корд 9/125 OS2 ідеально підходить для підключення Ethernet-з'єднань 1G/10G/40G/100G/400G. Він може передавати дані на відстань до 10 км за 1310 нм або до 40 км за 1550 нм.

Характеристики:

  • Тип роз'єму: LC UPC - LC UPC
  • Клас волокна: G.652.D і G.657.A1
  • Тип волокна: OS2 9/125 мкм
  • Довжина хвилі: 1310/1550 нм
  • Внесені втрати: ≤0.3 дБ
  • Поворотні втрати: ≥50 дБ
  • Мінім. радіус вигину (Сердечник): 10 мм
  • Мінім. радіус вигину (Кабель): 10D/5D (динамічний/статичний)
  • Згасання на 1310 нм: 0,36 дБ/км
  • Згасання на 1550 нм: 0,22 дБ/км
  • Виконання: Duplex
  • Діаметр кабелю: 2,0/3,0 мм
  • Матеріал оболонки: PVC
  • Полярність: A(Tx) - B(Rx)
  • Робоча температура: -20~70°C
  • Температура зберігання: -40~80°C
Характеристики
Тип кабелю Duplex
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20~70°C
Тип волокна OS2 9/125 мкм
Тип конектора LC
Тип полірування UPC
Довжина 0.5м
Спосіб прокладання Внутрішній

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо