Патчкорд SC/APC-SC/APC 10m Duplex

Ціна

210.06 грн
Відгуків: 0
Модель: 025736
  • Наявність: На замовлення
Діаметр: 3 мм
Тип кабелю: Duplex
Температурний діапазон експлуатації, ºС: -20 - +50 °C
Тип волокна : Одномодове 9/125 (SM)
Тип конектора: SC

Самовивіз:

м.Харків, пр.Героїв Харкова 199

м.Київ, Клеманська 5

Доставка транспортними компаніями:

Нова Пошта

Делівері

Оптичний шнур (патч-корд) SC-SC 9/125 - це відрізок оптичного кабелю з двома волокнами (у буферному покритті 3 мм), кінець оптичними конекторами SC з двох сторін. Патч-корд застосовується для комутації активного оптичного обладнання, а також забезпечує з'єднання у розподільних пристроях (оптичних кросах та телекомунікаційних шафах). Оптичні патч-корди VAGO виготовляються з якісних компонентів відповідно до міжнародних стандартів. Усі вироби протестовані у заводських умовах. Патч-корд має маркування полярності конекторів, завдяки якому можна визначити сторони входу та виходу світлового сигналу.

Характеристики:

  • Конектор/полірування: SC/APC – SC/APC
  • Категорія: 2 волокна (duplex)
  • Тип волокна: Одномодове 9/125 (SM)
  • Клас волокна: OS2/G.652.D & G.657.A1
  • Матеріал зовнішньої оболонки: LSZH-компаунд
  • Діаметр зовнішньої оболонки: 3 мм
  • Колір зовнішньої оболонки: жовтий
  • Довжина патч-корду: 0,5м.
  • Внесені втрати: ≤ 0,35 дБ
  • Поворотні втрати: ≥ 60 дБ
  • Наконечник: Кераміка
  • Діаметр наконечника: 2,5 мм
  • Відповідність стандартам: ISO/IEC 11801 OS2, ITU-T G.652.D & ITU-T G.657.A1
  • Діапазон температур зберігання: від -40 до +70 °C.
  • Діапазон температури експлуатації: від -20 до +50 °C 
Характеристики
Діаметр 3 мм
Тип кабелю Duplex
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20 - +50 °C
Тип волокна Одномодове 9/125 (SM)
Тип конектора SC
Тип полірування APC
Довжина 10м
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Рекомендуємо