Інтернет від Ілона Маска з'явиться в Україні не раніше 2022 року

  • 03 березня 2021 17:31:00
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 427
  • 0

Супутниковий інтернет Starlink, який втілюється компанією Ілона Маска SpaceX, може з'явитися в Україні не раніше 2022 року. Про це свідчать дані офіційного сайту компанії, де можна перевірити доступність і замовити комплект обладнання для його підключення.


Отже, ми вбили адресу нашого харківського офісу і побачили наступну картинуНапис говорить, що «Starlink планує охоплення вашого регіону в 2022 році. Доступність обмежена. Замовлення будуть виконуватися в порядку черги. »


Правда, комплект обладнання можна придбати вже зараз за $ 99, але він буде припадати пилом до впровадження Starlink в Україні. У цей комплект входять антени, приймача, Wi-Fi роутер, блок живлення, кабель і монтажний штатив, що встановлюється на землі. Якщо ж ви хочете змонтувати антену на даху, то доведеться докупити спеціальні кріплення. У Starlink відзначають, що доставка обладнання займе до місяця.


Поки що beta-тести інтернету від Ілона Маска доступні жителям Сполучених штатів, Великобританії і Канади. Пропускна здатність поки коливається в діапазоні 50-150 Мбіт / с з затримкою 20-40 мс. Під час бета-тестування можливо повна відсутність зв'язку, але в міру вдосконалення інфраструктури зв'язок буде стає все більш стабільною.


Невідомо, наскільки затребуваними стануть послуги Starlink в Україні, все ж нинішні тарифи інтернет-провайдерів більш ніж доступні і не факт, що Starlink зможе запропонувати більш конкурентоспроможні тарифи.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.