Австралія прокладе інтернет до тихоокеанських островів

  • 21 липня 2018 13:42:05
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 1816
  • 0

Австралія виступить спонсором у проведенні інтернету для Соломонових островів і Папуа-Нової Гвінеї. За словами австралійського уряду, такий крок сприятиме економічному підйому регіону і поліпшення сервісу для відпочиваючих.

Кабельна система Coral Sea протяжністю 4 тис.км, яка з'єднає Австралію, Соломонові острови та Папуа-Нову Гвінею, обійдеться в 136 млн місцевих доларів. Її будівництвом займеться компанія Vocus - австралійський експерт в сфері телекомунікацій. Запуск інтернету на тихоокеанських островах запланований до кінця 2019 року.


Хороший доступ до інтернету на островах Тихого океану може значно збільшити валовий внутрішній продукт островів і створити достатню кількість нових робочих місць. За оцінками Світового банку, йдеться про додаткові 5 млрд американських доларів. Крім того, протягом 20 років з'явиться 300 тисяч нових вакансій з хорошими перспективами і високою зарплатою.

Раніше повідомлялося, що прокладкою інтернет-кабелю займеться китайська компанія Huawei Technologies. Однак австралійські політики виступили проти цього проекту, заявивши, що такий крок несе інформаційне загрозу для материка в майбутньому. Експерти ж вважають, що справа не стільки в кібербезпеки, скільки в протистоянні Китаю, який з кожним роком нарощує свій вплив в Тихоокеанському регіоні за допомогою кредитів і грантів в розвитку інфраструктури.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.