Глобальне потепління несе загрозу інтернету

  • 29 липня 2018 15:44:52
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 777
  • 0

Підвищення рівня моря, викликане глобальним потеплінням, несе пряму загрозу інтернету. Більше тисячі важливих вузлів передачі мережі можуть піти під воду в найближчі 15 років. У зоні ризику - Нью-Йорк, Майямі і Сіетл.

Американські вчені з університету Вісконсіна в Медісоні стверджують, що найбільш уразливі лінії оптичного волокна, які розташовані вздовж узбережжя. На відміну від підводних кабелів, це оптоволокно не має 100% -ного захисту від вологи. Тому наземні лінії і вузли, які опиняться під водою, просто перестануть працювати.


Вчені припускають, що з такими темпами зростання рівня моря до 2033 року в США під водою опиниться 6,5 тисячі кілометрів оптичного волокна. Вода атакує більше 1100 інтернет-вузлів, які можуть стати непридатними для роботи. Раніше озвучувалася цифра в 50 років, але на жаль. На сьогоднішній день вода може підступити вже через 15 років, стверджують дослідники.

Найсильніше постраждають Нью-Йорк, Майямі і Сіетл - міста, розташовані на узбережжі. Лінії передач, прокладені в цих мегаполісах, вже зараз лише трохи підносяться над рівнем моря. Адже 25 років тому, коли проходив монтаж кабелів, ніхто і не замислювався про глобальне потепління і різкому піднятті вод світового океану.

Якщо ці лінії будуть пошкоджені, наслідки відчують користувачі інтернету по всій планеті. У небезпеці - глобальна інтернет-комунікація, підкреслюють американські вчені. Щоб уникнути плачевних наслідків, потрібно вже зараз захистити мережеву інфраструктуру від потенційного потопу.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.