Нейросеть навчилася відтворювати зображення, яке передається по оптоволокну

  • 18 вересня 2018 09:36:37
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 553
  • 0

Під час передачі зображень через оптоволокно часто відбувається змішування даних. Швейцарським вченим вдалося відтворити нейронну мережу, яка може передавати зображення на кілометрову відстань за допомогою спектрального відбитка. Дане відкриття зможе збільшити пропускну здатність оптичних кабелів.


Команда програмістів з Лозанни вперше використовувала нейронну мережу для того, щоб розпізнати зображення. В даний момент оптоволокно - одне з максимально швидких рішень для того, щоб передавати будь-які дані на величезні відстані. Також цікаво, що оптоволокно допомагає захистити мережу від несанкціонованого втручання. Його використовують для передачі даних в будь-яких масштабах.


Фахівці в Швейцарії вже досить довгий період часу використовують технології нейромереж для того, щоб відновити зображення. Дана інформація була опублікована у відомому науковому журналі Optica. Нейросети почали винаходити після ретельного вивчення нейронних мереж в мозку людини.


Деметри Псалтіс, автор роботи з навчання штучного інтелекту, каже, що їх команда використовує архітектуру глибокої нейронної мережі для того, щоб створити справжнє зображення за допомогою хаотичного відбитка.


Програмісти змогли передати по оптоволокну велику кількість рукописних чисел, використавши при цьому 20 000 зразків. Їм вдалося навчити штучний інтелект розпізнавати і передавати потрібну інформацію. Вчені використовували 16 000 зображень, які були спеціально відібрані для навчання нейронних мереж і 4 000 фото було відібрано для їх перевірки. Для того, щоб підсвітити і передати кожну цифру - вони використовували лазер.


Роботи по прискоренню оптичної передачі даних проходять в різних напрямках. За допомогою нової технології вчені змогли створити лазер, який має одинадцять кольорів і smart-тканину.


 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.