Німеччина стала ще одним інвестором для національної гигабітной мережі Інтернет, виділивши для цього 100 мільярдів євро.

  • 13 березня 2017 09:10:31
  • Переглядів: 794

Федеральний міністр транспорту Alexander Dobrindt який за сумісництвом відповідає за цифрову інфраструктуру заявив - розроблений проект був спрямований не тільки на розвиток широкосмугових частот, але і на швидкість роботи інтернету і безпеку.
Фінансування переобладнання буде проводитися за допомогою національного та приватного консорціуму, який найбільш відомий під назвою Netzallianz Digitales Deutschland. У його склад входить безліч телекомунікаційних фірм. У рік його обгрунтування (2014 року) 75,5 відсотків всього населення отримало доступ до якісної інтернету, швидкість якого була не менше 50 мегабіт в секунду.
Компанія Alexander Dobrindt також додала, що вже в даний момент будуються широкосмугові мережі, які об'єднують найновіші винаходи, такі як майбутній стандарт швидкості інтернету - 5G і оптоволокно. Мета об'єднання декількох компаній для інвестування 100 мільярдів євро для створення загальнонаціональної гигабитной мережі в Німеччині вже до 2025 року.