Nokia відкриє навчальний акселератор 5G в Сіднеї

  • 02 листопада 2018 10:52:57
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 493
  • 0

Корпорація Nokia спільно з Технологічним університетом Сіднея планують створити навчальний акселератор, головним завданням якого стане розвиток інтернету в форматі 5G. Запуск проекту буде здійснено на базі університетських підрозділів. Завдяки цьому студенти University of Technology Sydney зможуть працювати над реальними проектами для компанії Nokia.

Така тісна співпраця дозволить залучити талановитих студентів, які вивчають електротехніку і комунікації, до розробки конкретних проектів. За попередніми підрахунками, в роботі акселератора задіють більше тисячі учнів.

У компанії Nokia вже був досвід співпраці з UTS. Крім того, два роки тому фахівці Нокіа почали тестувати 5G комунікації спільно з Vodafone Австралія. Керівник Nokia в регіоні Океанія Золтан Лостейнер впевнений, що Австралія має величезні перспективи щодо впровадження 5G, тому навчальний проект матиме успіх.


У вересні представники Nokia повідомили про фінансування розробок в сфері 5G технологій з боку Європейського інвестиційного банку. Фінансова підтримка складе близько 500 мільйонів євро. Згідно з підсумками першого півріччя поточного року операційний прибуток корпорації Nokia впала на 37% - до 573 мільйонів євро при 10,2 мільярда євро чистих продажів.

На даний момент Nokia активно інвестує сферу Research and Development. За перші шість місяців 2018 року корпорація вклала 1,8 мільярда євро в роботу над новими мережевими технологіями. А до кінця року планує запуск перших комерційних мереж формату 5G.

Влітку в Сполучених Штатах Америки компанія Nokia підписала угоду з T-Mobile, згідно з якою мобільний оператор отримає доступ до зв'язку нового покоління. Сума договору склала 3,5 мільярда доларів. Ще одна комунікаційна компанія Sprint, з якої T-Mobile планує об'єднати активи, також тестує можливості 5G разом з Нокіа. У разі злиття двох мобільних операторів Сполучені Штати чекає стрімко розвиток мереж 5G.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.