Підведення підсумків про діяльність компанії «Укртелеком» у другому кварталі: збільшення прибутку від IT-сфери і зниження від телефонії

  • 12 вересня 2017 10:54:55
  • Переглядів: 870

Загальний прибуток відомої української компанії «Укртелеком» залишилася низинною і в 2-му кварталі цього року вона склала цілих 1,63 мільярда гривень. З них дохід від послуг телекомунікації склав - 1,43 мільярд гривень, що при порівнянні з минулим роком на чотири відсотки менше. У зв'язку з негативними факторами, які впливали на кількість доходів від послуг зв'язку, зменшився прихід від межоператорского напрямки на сімнадцять відсотків.

За підсумками завершення другого кварта нинішнього року, EBITDA склала п'ятсот три мільйони гривень. Маржа тримається на досить граничному рівні і дорівнює 30,7%.

Другий період фірма закрила з приростом в 232 мільйоном гривень.

Крім того збільшується дохід від надання послуг широкосмугового доступу в мережу. Якщо порівнювати з минулим роком в бізнес-сфері прибуток зріс на двадцять відсотків, практично до 74 мільйонів гривень.

Прибуток від обслуговування приватних клієнтів склала 314,5 мільйонів гривень, що понад на 2,7% ніж у 2-му кварталі минулого року. При цьому фірма не зупиняється і збільшує покриття, постійно працюючи над якістю. Тепер послуги компанії доступні в нових тридцяти двох містах. У нових містах у абонентів, присутня можливість підключатися до мережі оптичного типу. Понад 2170 міст по всій території України використовують інтернет цій компанії.

Поряд з цим, в порівнянні з торішнім періодом значно скоротилися надходження від телефонії: виходячи з сегмента - на 7% і 3%. На даний момент це приблизно 756 млн гривень. Це обумовлено певними причинами, в числі яких і скорочення числа абонентів за 365 днів практично на 15%. Сьогодні база включає понад п'ять мільйонів ліній. Основні передумови до її скорочення - постійна крадіжка кабелепроводов і відтік, викликаний застосуванням мобільного зв'язку.
У корпоративному сегменті компанія реалізувала кілька проектів, завдяки яким забезпечується збільшення прибутку на ринку дата-центрів.
У порівнянні з минулим роком зросли впливу в поліпшення телекомунікацій. В цьому році вони становлять 313 млн гривень. На сьогоднішній день відбувається удосконалення мережі в найбільших 6 містах, в яких обслуговуються покращеною мережі користуються понад двісті тисяч абонентів.
У другому кварталі цього року фірма поповнила скарбницю країни у вигляді податків в розмірі 460 млн гривень.