Представлений оптоволоконний кабель, в якому вдалося досягти феноменальною щільності складових волокон

  • 30 січня 2017 12:16:00
  • Переглядів: 974

Забезпечити рекордну щільність вдалося завдяки технології Flextube, яка презентувала громадськості фірма Prysmian. Для цього використовувалося їх розробка - оптоволокно під назвою Bend Bright XS 200 мкм. Дана компанія, запровадивши технологію, підняла кількість волокон на принципово новий рівень: з 720 шт. до 1728 шт.

Глава вищезгаданого центру Vocus, Алекс Вест, сказав, що подібний кабель в цій галузі застосовується вперше. Цей кабель створювався в рамках програми, яка націлена на впровадження принципово нової оптоволоконної мережі. Він досліджувався близько 3-х років, лише в малому форматі. І ось зараз, вперше здійснюється його прокладка.

Одне з найбільш значущих відмінностей кабелю від своїх побратимів - значно знижена вартість, якщо перераховувати на волоконну пару. Вона дорівнює вартості прокладки звичайного оптоволокна з 624-ма волокнами. Якщо використовувати кабель, який має 1728 волокон, ціна зменшується практично в 2 рази. Для ринку, де рівень конкуренції досить великий це відмінний варіант.