Щодня «Укртелеком» не долічується 7,5 км кабелю

  • 20 березня 2019 14:34:42
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 1043
  • 0

За минулий рік інженери «Укртелекому» не дорахувалися трьох тисяч кілометрів мідного кабелю. Щодня мисливці за металом вилучали по 7,5 кілометрів проводів. Найбільш активно злодійство процвітає на території Києва.

У 2018 року кількість крадіжок мідного кабелю побило всі рекорди. Показник зростання досяг 70% і склав три тисячі кілометрів проводу за рік. Найбільше крадіжок відбувалося в перші дев'ять місяців минулого року.

Найбільш сумним залишається той факт, що заново прокладений кабель викрадається повторно. Згідно зі статистикою, вторинної крадіжці підлягає близько 30% відновлених проводів.


За крадіжку телекомунікаційного обладнання правоохоронці порушили понад 20 тисяч справ. Близько 1700 осіб було затримано. Незважаючи на це, кількість мисливців за металом стає менше. Це пояснюється тим, що викрадення мідних проводів строго не карається законом і прирівнюється до звичайної крадіжки згідно зі статтею 185 Кримінально-процесуального кодексу України. В «Укртелекомі» впевнені, що саме безкарність призводить до повторних крадіжок, які несуть істотні збитки для компанії.

На даний момент «Укртелеком» намагається компенсувати зменшення доходу від традиційної фіксованої телефонії і розвиває інші напрямки, серед яких високошвидкісний інтернет і інтерактивне телебачення. Одним з пріоритетних напрямків роботи компанії стало проведення інтернету в невеликі містечка і села. У 2018 року доступ до кабельного оптичному інтернету отримали 195 населених пунктів.

Крім цього, компанія продовжує заміну мідних кабелів на оптоволокно. За минулий рік вдалося прокласти понад три тисячі кілометрів оптоволоконного кабелю в Київській, Полтавській, Запорізькій, Рівненській і Волинській областях. Капітальні інвестиції в розвиток і модернізацію технологій склали близько півмільярда гривень.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.