Швидкість Інтернету збільшиться в 5 разів без заміни кабелів

  • 20 січня 2017 09:55:00
  • Переглядів: 912

Новий стандарт задає параметри контролю до медіа-доступу, адміністрування таких інтерфейсів як 2.5GBASE-T і 5GBASE-T і фізичні шари. З його допомогою, можна послідовно нарощувати рівень швидкодії більш 1 Гб / сек. Як результат - він може використовуватися в корпоративних і бездротових мережах, а також різних додатках.

І правда: саме цікаве нововведення в цьому стандарті - швидкодія бездротової складової. Фізичні інтерфейси 2.5 і 5 ГБ вже зможуть похвалитися наявністю підключення до таких точках доступу як 802.11ac Wave 2. Це розглядається як реальна можливість, здатна підвищити швидкість продуктів NBase-T.

Ще кілька років тому, з існуючими нині кабелями Cat5e і Cat6, про вихід за поріг в 1 ГБ / с могли тільки мріяти. Тепер же, разом з NBASE-T отримана можливість значно продовжити життя величезного активу - провідної мережі. Сумарна протяжність кабелів Cat5e і Cat6, які були прокладені за останні 15 років, більше ніж 70 мільярдів метрів. Про це заявив Сачін Гупта, віце-президент в сфері продуктового менеджменту.

Алана Векель, який виконує обов'язки віце-директора компанії Dell'Oro Group, передбачає що обсяг поставок новітнього NBASE-T вже в 2017 році буде більше, ніж 3 мільйони портів. А масштабний апгрейд виробництва і всієї індустрії в цілому забезпечить плановий зростання поставок в найближчі кілька років.

Ethernet Alliance і NBASE-T Alliance які займаються просуванням нових швидкісних різновидів Ethernet, вже в першій половині жовтня зберуться в університеті Нью-Гемпшира, де нададуть звіт про те, наскільки продукти 2.5GBASE-T і 5GBASE-T готові до роботи і розкажуть про те , які результати випробувань на взаємосумісність.