У Харківському університеті радіоелектроніки відкрили телеком-лабораторію

  • 28 листопада 2018 13:40:08
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 676
  • 0

У Харківському університеті радіоелектроніки відкрилась новая телеком-лабораторія, яка дозволить молодим спеціалістам розвивати практичні навики у сфері телекомунікацій. Проект вдалося реалізувати завдяки спільній роботі оператора lifecell зі компанією Ericsson.

Раніше подібні лабораторії розпочали свою роботу у двох найбільших вузах країни - Київському політехнічному університеті та "Львівській політехніці". Теперь і харьківські студенти зможуть протестувати свої знання в практиці та отримати досвід, який необхідний для майбутнього працевлаштування. У цьому їм допоможе нове обладнання, встановлене в лабораторії компанії Ericsson.


Ректор Харківського національного університету радіоелектронік Валерій Семенець впевнений, що створення подібних проектів свідчить про зацікавленість телекомунікаційних компаній у молодих кадрах. При цьому студенти, закінчуючи вузи, повинні бути підковані не тільки теоретично, але й практично. Для этого и відкриваются такі лабораторії.

Гендиректор компанії Ericsson Ukraine Ярослав Ніцке зазначив, що даний проект допоможе перетворити університет на новаторську платформу, яка буде стимулювати та підтримувати нові ідеї молодих талантів. І студентам буде простіше втілити свої задуми в світ передових технологій.

Крім того, представники lifecall оголосили про запуск безкоштовної стажування студентів ХНУРЕ у свою компанію. Каждому учням буде надано власний куратор, який допоможе з навчанням та працевлаштуванням в житті. При цьому попасть в ряди стажерів удасться тільки найкращим студентам.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.