У Німеччині запустили мережу 5G

  • 05 вересня 2019 15:45:47
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 542
  • 0

У двох містах Німеччини запрацювала перша в країні мережу 5G. Будівництво мережі здійснив найбільший телекомунікаційний гігант Deutsche Telekom. Для використання усіх можливості нової мережі буде потрібно придбати смартфон Samsung Galaxy S10 вартістю 900 євро. Компанія пропонує своїм абонентам декілька безлімітних тарифних планів. Ціна найдешевшого тарифу становить 85 євро.


За заявами представників компанії будівництво мереж нового покоління продовжиться в Берліні та Бонні. На даний момент мережа поки не покриває повністю міста. Після закінчення будівництва і запуску мережі в цих містах, компанія планує почати будівництво мережі в Гамбурзі, Мюнхені, Дармштадті та Лейпцигу. Компанія планує до завершення 2020 року здійснити запуск мереж 5G в двадцяти містах.
Запуск мережі компанією Deutsche Telekom став можливий після її перемоги на аукціоні з продажу частот 5G. За перемогу в проведених торгах компанія заплатила понад 2 млрд. Євро. Загальна сума що надійшли до державного бюджету грошових коштів від проведення аукціону перевищує 6,5 млрд. Євро.


За словами керуючого директора Deutsche Telekom Дірка Весснера, компанія планує дати можливість користувачам використання мереж нового покоління якомога швидше. Але для приведення планів в реальність заважає бюрократична тяганина.


Дірк Весснер пояснив, що на даний момент відсутня нормативно-правова база розподілу надходжень від проведених аукціонів та сама процедура схвалення. Це стосується боку влади. З цієї причини всі заходи спрямовані на впровадження мереж нового покоління можуть зайняти тривалий час.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.