Укртелеком прискорив підключення до інтернету жителям Харкова в два рази

  • 25 квітня 2017 11:18:13
  • Переглядів: 999

Представники служб оператора заявили, що вже в кінці першого півріччя більш 64 тис. Користувачів цього абонента будуть в терміновому порядку переведені на нову мережу. Внаслідок цього планується встановити 170 шаф з устаткуванням нового типу.
До сьогоднішнього дня вже проведені роботи по поліпшенню мережі в таких регіонах міста Харків: Холодногірському, Шевченківському, Новобаварського і Слобідському. Крім поліпшення швидкості, абоненти тепер можуть користуватися інтерактивним TV, а також цифровою телефонією.
Уже навесні Укртелеком надасть кілька нових сервісів, а саме послуги з проведення кабелів в квартири і офіси. Тепер ви зможете підкорювати простори інтернет зі швидкістю від 200 Мбіт / с. до 1 Гбіт / с. Ще однією додатковою послугою є перехід абонентів з технології доступу в інтернет ADSL на більш практичну і швидкісну VDSL.
Загальна сума інвестованого бюджету становить приблизно 600 мільйонів гривень, саме завдяки цьому роботи з удосконалення мережі зможуть провести на всій території Харкова.
Також управління компанії Укртелеком запланувало на найближчі пару років провести модернізацію в таких великих містах України: Запоріжжі, Києві, Одесі та Львові.