Ультрафіолетовий лазер допоможе Інтернету стати швидше

  • 01 лютого 2017 12:20:00
  • Переглядів: 1028

Щоб надати прискорення і ущільнити потік інформації, що передається, будуть використовуватися короткі лазерні імпульси. Подібні метаповерхності включаються в пристрій оптичних чіпів. В цьому випадку з'явиться можливість миттєво змінювати частоту випромінювання з однієї на іншу. Дана технологія розділяє вихідні потоки даних і одночасно виробляє досить великі об'єми обчислень.

Випромінювання ультрафіолету застосовуються і для того, щоб прискорити хімічні реакції і в розрізі інших наукових завдань.

Протягом тривалого періоду часу багато вчених намагалися розробити системи передачі даних за допомогою світлових хвиль. Останнім часом, ними було розроблено більше десятка подібних систем. Складність впровадження таких систем в мікрочіпи досить значна - виробити ультрафіолетове випромінювання зможе лише невелика частина твердих матеріалів. Однак Андрій Ципкин зі своєю командою вирішив дану проблему. Світло від інфрачервоного лазера був перетворений ними в дуже короткі пучки ультрафіолету.

А наступний за цим хімічний процес, дозволяє готової конструкції створити глибоку різновид світіння ультрафіолетом. Надалі, можливо використання цієї технології в сучасних технологіях, медицині та науці.