Витрати на світовій телеком "черепашачими темпами", але ростуть

  • 27 листопада 2019 16:40:44
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 583
  • 0

За даними аналітиків міжнародної дослідницької компанії, що займається дослідженням ринку телекомунікацій, International Data Corporation (IDC), ця галузь в світовому масштабі відрізняється постійним невеликим, але стабільним зростанням.


В результаті аналізів глобальних витрат на телекомунікаційні послуги та платне телебачення, очікувані прогнози на 2019 і 2020 роки, в порівнянні з 2018 роком, наступні:


2019 рік - витрати виростуть на 0,8% (на суму 1,633 млрд дол);

2020 року - витрати виростуть на 0,9% (на суму 1,647 млрд дол).


Одним з найбільших модулів телекому, є мобільний зв'язок. Більше половини ринку мобільного зв'язку забезпечує телеком. У 2019 телеком поставляв на ринок телекомунікаційні послуги мобільного зв'язку в розмірі 52,8% ринку. Прогнозується і подальше зростання цього сегмента на 1,3%. Це обумовлено впровадженням М2М технологій, що дозволяють передавати інформацію від одного пристрою до іншого. Також, ростуть послуги мобільної передачі даних.


Витрати на послуги фіксованого зв'язку збільшуються на 3,3% в рік. Це пов'язане з тим, що зростає інтерес до тарифних планів, обумовлений високошвидкісним інтернет-доступом.


Традиційну телефонія йде на задній план. Інтерес до стаціонарної телефонії не росте з розвитком IP-телефонії. Доходи доступ в інтернет за допомогою кабелю в 2019 році складе в середньому 21,7% від усієї виручки цієї галузі даного ринку. На думку експертів, щорічно витрати, пов'язані з традиційною телефонією, зменшаться до 2023 року на 4,8%. Витрати на неї зменшаться до 8,5%


Платне телебачення, яке охоплює кабельне ТБ, передачу сигналів через супутник, цифрове телебачення, в найближчі п'ять років залишиться незмінним. Однак, зростатимуть послуги multi-play, в які увійде складовим елементом і платне телебачення. Пропозиція multi-play дозволяє з широкосмугового кабелю надавати клієнту кілька послуг одним пакетом.Такіе пакети здобувають широку популярність. Витрати телекому на впровадження цієї послуги клієнтам збільшилися в 2018 році на 7,1%. Дані IDC припускають, що в найближчі п'ять років очікується збільшення пакетних пропозицій на 3,7%.


Якщо виділяти найбільші ринки телекому, то до них відносяться всі регіони Америки. У країнах цього регіонального ринку витрати на телекомунікації і платне ТБ за розрахунками IDC виростуть до 630 млрд дол. Далі, за видатками йдуть Азіатсько -Тіхоокеанскіе країни, за ними - країни ЕМЕА. До них відносяться Європейські країни, країни Близького Сходу і країни Африканського континенту. Ринки, що розвиваються регіону ЕМЕА забезпечать в 2019 році найвищий ріст розвитку телекому, до 1,3%.


Прогнози IDC на зростання послуг телекомунікації в 2019 році:

Країни Північної та Південної Америки + 0,7%;

Країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону + 0,6%.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.