Влада просить операторів 4G забезпечити інтернетом малонаселені пункти

  • 28 жовтня 2019 14:43:42
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 539
  • 0

В Україні чиновники попросили стільникових операторів «Київстар», Vodafone і lifecell забезпечити мережею 4G малонаселені поселення чисельністю в 500 і більше людей. Про це раніше розповіла СЕО Vodafone Україна - Ольга Устинова.


"Наступний рік повинен бути роком 4G. Держава запитує, що нам потрібно, щоб розгорнути LTE в 900 діапазоні та забезпечити покриття 500+. Тобто ми повинні будемо покрити всі населeнние пункти з населенням від 500 чоловік", -зазначила вона.


Ольга Устинова заявила, що між компаніями поки що немає домовленості з приводу поділу спектру частот. Оператор «Київстар» до сих пір НЕ дав остаточної відповіді, поступитися він частина частот чи ні. У другому випадку, це означає монополію корпорації. "Якщо вони хочуть монополію - ОК, але Ми повинні розуміти, куди все рухається", - зазначила Устинова. За її словами, для оснащення інтернетом 4G населених пунктів від 500+ людина потрібно не менше двох тисяч веж, кожна з яких коштує 2-3 мільйони гривень.


Відзначимо, що «Київстар» оснастила високошвидкісним інтернетом напівпокинутий Чорнобиль, в якому 30 років тому сталася аварія на АЕС, а також саму станцію і об'єкти навколо неї.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.