Всі компанії, що надають послуги мережі на території України, повинні вказувати в контракті крім найвищої швидкості інтернету, який вони надають, але також нижню межу швидкості

  • 21 лютого 2017 10:33:25
  • Переглядів: 1100

З початку 2017 року нац.коміссія з питань регулювання зв'язку та інформації зобов'язує всіх без винятку інтернет-провайдерів України прописувати в контрактах мінімальну швидкість з'єднання мережі який надається клієнтам. Такі заходи були прийняті, щоб ліквідувати всі незаконні постачальників послуг інтернету.
Інформаційний бізнес-портал провів дослідження і виділив два найпопулярніших провайдера в Україні. Це компанія ВОЛЯ і УКРТЕЛЕКОМ, вони в свою чергу за умовами НКРЗІ вказують гарантований мінімум з'єднання з всесвітньою мережею, в даному випадку 64 Кбіт / с.
Такий низький поріг передачі даних вище зазначених провайдерів пояснюється тим, що вони до сих пір використовують базу щодо старих технологій. ВОЛЯ використовує DOCSIS і УКРТЕЛЕКОМ - ADSL відповідно.
Варто зауважити, що інші компанії, що надають підключення до інтернету в контрактах вказали нижній поріг швидкості набагато менше, хоча і використовують в поширенні нові технології. У побудові компаній Ланет і Тріолан використовувалися волоконно-оптичні з'єднання, зазвичай це дозволяє підвищувати швидкість і дуже рідко викликає поломки. Але, незважаючи на це, провайдер Ланет в своєму контракті вказала свій мінімум в 1 Кбіт / с. Директор компанії Ланет пояснює таку цифру даними словами «Нуль - означає відсутність послуги. А 1 Кбіт / с хоча б можна виміряти »
Безумовно, протилежну думку має делегат підприємства Тріолан - Вадим Сидоренко. У зазначеній компанії, мінімальна межа швидкості виставлено на позначку «0».
Зовсім по іншому встановлює мінімум швидкості Український провайдер Київстар. У його документах прописана мінімальна швидкість в 10 Кбіт / с, в разі якщо за одиничного договором немає додаткових умов.