ZTE профінансує проекти Укртелекому

  • 17 квітня 2018 15:28:06
  • Переглядів: 751

Китайська корпорація ZTE, великий виробник телекомунікаційного устаткування і мобільних телефонів, профінансує спільні проекти з Укртелекомом на 10 млн USD. Про це йдеться в прес-релізі української компанії.


Зокрема, довгострокова лінія інвестування спрямована на спільні проекти в області прокладки оптоволоконних ліній зв'язку, якісної модернізації існуючої кабельної мережі Укртелекому та іншої мережевої інфраструктури.


Якщо раніше співпраця китайської та української компанії була зосереджена лише на поставках телекомунікаційного обладнання для кінцевих споживачів, то тепер воно буде стосуватися і розвитку існуючої мережі українського оператора зв'язку. Про це розповів Хуан Мінсі, керівник ZTE Ukraine LLC.


Укртелеком зможе освоювати кошти, починаючи з літа 2018 року. Причому лінія фінансування призначена виключно для проектів, термін окупності яких не перевищує 5 років.


Довідка. Китайська корпорація ZTE заснована більше 30 років тому в Шеньчжені, місті на півдні Піднебесної. Контрольний пакет акцій компанії належить КНР. Науково-дослідні центри ZTE розташовані в Китаї, Південній Кореї, Швеції та США, і компанія володіє понад 2400 патентами на свою продукцію. В асортименті китайської корпорації здебільшого присутній всіляке телекомунікаційне обладнання, а також смартфони, які з'явилися на українському ринку в 2012 році.