Медіаконвертер ТР-LINK MC220L

731.7 грн/шт
  • Артикул: 000000073
  • Наявність: На замовлення

MC220L – це медіаконвертер, який служить для перетворення сигналу та подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000 BASE-SX/LX/LH з крученою парою 1000 Base-T і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE802. 3ab 1000Base-T та IEEE802. 3z 1000Base-SX/LX/LH, медіаконвертер MC220L призначений для використання з багатомодовим/одномодовим оптоволоконним кабелем, що підключається по розніманням SC/LC. При передачі та отриманні даних багатомодового кабелю конвертер працює на довжині хвилі 850 нм, а при використанні одномодового кабелю – на довжині 1310 нм.
Серед інших функцій даного пристрою слід відзначити можливість використання медіаконвертера як незалежного виробу (для MC220L не потрібно шасі для кріплення) або разом з 19″ спеціальним шасі TP-LINK з підтримкою Auto MDI/MDI-X для порту ТХ, а також оснащеного світлодіодними індикаторами стану. MC220L дозволяє збільшити протяжність оптоволоконного одномодового каналу на відстань до 10 км, а багатомодового – до 0.55 км.

Характеристики:

  • Швидкість передачі: 1 Гб/с
  • Робоча дистанція: 20км
  • Довжина хвилі, нм: 1310
  • Тип конектора: RJ-45
  • Стандарти: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E
  • DIP переключили: converter mode, modified cut через mode, flow control, P2 duplex, P1 duplex, 10M/100M, auto-negotiation, auto send, LFP, auto loop back test.
  • Індикатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX
  • Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex.
  • Розміри: 94x70x26мм
  • Температура навколишнього середовища під час роботи: 0~70 °C
  • Температура навколишнього середовища під час зберігання: -40~85 °C
  • Вологість: від 10% до 90% без конденсату
  • Живлення: 5В 1A, зовнішній адаптер живлення