Медіаконвертер MC-A-0,1-1SM-1550nm-20

302.2 грн
  • Артикул: 012454
  • Наявність: Замовлення

Медіаконвертери призначені для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T /100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі сигнал сигналу стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Підтримуючи технологію WDM, медіаконвертери дозволяють одночасно передавати та отримувати сигнали на довжинах хвиль 1310 нм та 1550 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.

Кожен медіаконвертер оснащений 1 портом RJ-45 для крученої пари і 1 портом для оптичного кабелю (SC-конектор) і може використовуватися як окремий пристрій або встановлюватися в універсальне 14-слотове шасі для медіаконвертерів - EC-F14 і Step4Net MC-F14.

У Вашому пристрої інтелектуальний чіпсет IP175. Пристрої комплектуються зовнішнім блоком живлення 100-240, 50 Гц.

На лицьовій панелі розташовані роз'єми та індикатори:

  • Оптичний роз'єм типу SC/PC;
  • Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100BASE-TX пристроїв.

Крім того, на лицьовій панелі є світлодіодні індикатори, які інформують про наявність живлення, а також швидкість передачі та статус мережного та оптичного інтерфейсів.

На задній панелі знаходиться роз'єм підключення живлення.

Характеристики
Габарити 94×70×26 мм
Температурний діапазон експлуатації, ºС 0~70 °C
Живлення 5В 1A, зовнішній адаптер живлення
Вологість Від 10% до 90% без конденсату
Автовизначення для Ethernet 10/100 Мбит, Full/Half Duplex
Індикатори FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX