SFP модуль FoxGate WDM 1Гб, 1550, 3км

459.3 грн/шт
  • Артикул: 008192
  • Наявність: На замовлення

Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, що встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку. Наприклад, модуль FoxGate SFP-1SM-1310nm-xxSC - використовує довжину хвилі 1550 нм прийому даних і 1310 нм передачі даних, тобто. 1310TX/1550RX. А модуль FoxGate SFP-1SM-1550nm-xxSC – використовує довжину хвилі 1310 нм для прийому даних та 1550 нм для передачі даних, тобто. 1550TX/1310RX.

Трансівери (Transceivers) FoxGate SFP-1SM-1310nm-xxSC та FoxGate SFP-1SM-1550nm-xxSC підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем 9/125 мкм і забезпечують передачу даних на відстані 10, 20, 0 4 Трансівери обладнані 1 оптичним портом з роз'ємом SC і допускають «гарячу» заміну та встановлення. Моделі з індексом d підтримують безперервну технологію дистанційної діагностики (DDM).

Область застосування:

  • Gigabit Ethernet 1000Base;
  • високошвидкісний канал I/O для файл-сервера, мережного адаптера.

Основні можливості:

  • "Гаряча" заміна, відповідність SFP стандартам.
  • Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA).
  • SC роз'єм.
Характеристики
Ширина спектру 2.8 нм (-20dB)
Відстань 3 км
Живлення +3.3 вольта
Гніздо Тип SC
Довжини хвиль передачі/прийому 1310TX/1550RX
Швидкість передачі 1.25 Гб/с