ОКАДт-Ду(1,0)П-1Е1

6487.8 грн/км
  • Артикул: 020017
  • Наявність: На замовлення

Кабель призначений для підвісу на опорах ліній зв'язку, міського електро-транспорту, стовпах міського освітлення, між будинками та спорудами, а також для зовнішньої прокладки; для підвісу на повітряних лініях електропередач з напругою до 10 кВ в умовах впливу навантажень від вітру, ожеледиці, температури та їх комбінацій.
Кабель забезпечує міцність і гнучкість, необхідну для підвісу та зовнішньої прокладки.

Структура кабелю:

  • Оптичне волокно ITU-T G.652 D.
  • Тиксотропний гідрофобний наповнювач.
  • Центральна трубка.
  • Шнур ріжучий (за наявності).
  • Силовий елемент - два склопластикові дроти, розташовані поздовжньо.
  • Зовнішня оболонка – поліетилен середнього тиску.

Варіанти виконання:

  • З багатомодовим волокном по ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10.
  • З силовим елементом – склопластиковий пруток.
  • З оболонкою з:
    • полімеру, що не розповсюджує горіння (Пнг-HF);
    • полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості (ВНГ);
    • полівінілхлоридного пластикату зі зниженим виділенням диму (ВНГ-LS).

Технічні характеристики:

Максимальний індивідуальний коефіцієнт загасання, дБ/км: - 1310 нм/1550 нм:

  • 0,36/0,22

Коефіцієнт хроматичної дисперсії, пс/(нм*км): - 1310 nm/1550 nm:

  • 3,5/18

Тип ВВ:

  • ITU-T G.652 D

Мінімальний радіус вигину, мм:

  • не менше 20 номінальних діаметрів кабелю

Допустиме роздавлююче зусилля, Н/100 мм:

  • 1000

Допустиме зусилля, що розтягує, кН:

  • 1,0; 1,5 та 2,7

Діапазон температур експлуатації та монтажу:

  • -40 °C - +60 °C
Оптоволокно
Производитель Одескабель
Тип Монотуб
Конструкция Діелектричний
Применение Підвісний усиленный
Количество Волокон 1