Кабель ОКЛ-5-ДС(2,0)П-3*4Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-12/0

25045.4 грн/км
  • Артикул: 013009
  • Наявність: На замовлення

Кабель призначений для підвіски та експлуатації на опорах повітряних ліній зв'язку, міського електротранспорту та повітряних лініях електропередачі в умовах впливу навантажень від вітру, ожеледиці, температури та їх комбінацій. При електричному потенціалі в точці підвісу понад 12 кВ – застосовується трекінгостійкий поліетилен для оболонок.

Структура кабелю:

  • Оптичні волокна ITU-T G.652 D.
  • Оптичний модуль.
  • Гідрофобний тиксотропний заповнювач.
  • Стрічка, що скріплює.
  • Центральний силовий елемент – склопластиковий пруток.
  • Кордель (за наявності).
  • Проміжна оболонка із поліетилену.
  • Зміцнювальний шар – арамідні нитки.
  • Зовнішня оболонка із поліетилену.

Варіанти виконання:

  • З багатомодовим волокном за вимогами ITU-T G.651.1; IEC 60793-2-10
  • "Сухий" спосіб водоблокування сердечника.
  • Із зовнішньою оболонкою із поліетилену трекінгостійкого.

Технічні характеристики:

Максимальний індивідуальний коефіцієнт згасання, дБ/км: -1310nm/1550 nm:

  • 0,36/0,22

Коефіцієнт хроматичної дисперсії, пс/(нм*км): - 1310 nm/1550 nm:

  • 3,5/18

Мінімальний радіус вигину, мм:

  • не менше 20 номінальних діаметрів кабелю

Допустиме роздавлююче зусилля, Н/100 мм:

  • 3000

Допустиме зусилля, що розтягує, кН:

  • 7,0; 10,0 та 15,0

Діапазон температур експлуатації та монтажу:

  • -40 °C - +60 °C
Оптоволокно
Производитель Одескабель
Тип Політуб
Конструкция Самонесущий
Применение Підвісний
Количество Волокон 12