• Статус наличия
    0
    0
    0
    0

Термоусадка


Плівки трубки і плівки стали популярними і доступними для широкого кола людей приблизно 10 років тому. Спочатку їх представляли споживачам, як непогану альтернативу ізолюючої стрічці ПВХ, яку використовували в роботі електрики і монтажники.

Для чого необхідна термозбіжна трубка?

Термоусадочної називається трубка, вироблена з термоусаживающихся матеріалу, наприклад, термополімер. Подібне виріб легко може поміняти вихідні габарити, якщо на нього впливає висока температура в вигляді окропу або полум'я. В останні роки комфортна термоусадка повністю замінила стандартну ізоляційну стрічку на великих будівельних об'єктах.

Термірованние трубки чудово зарекомендували себе у вигляді захисту від корозійних процесів. Завдяки їм буде забезпечена додаткова стійкість машин і механізмів, які обслуговуються, які здатні рухатися.

Насадки для з'єднання електропроводів, виготовлені з термірованних трубок, використовуються для маркування будь-яких електрокабелів. Можливе використання трубки в усіх виробничих галузях, де потрібно захист частин від впливу атмосфери і агресивного навколишнього середовища.

поліолефінові

Будуть проведені за допомогою поліетиленових листів, які зшиті за допомогою хімії або використання радіації. У подібні плівки вносять різноманітні добавки:

пластифікатор;
барвник;
матеріал, що пригнічує горіння;
елементи, які допомагають термоусадці.

Еластомери на каучуковій синтетиці

Родзинкою подібних плівок вважається підвищена стійкість до температурних перепадів, що перевищує 175 градусів. При цьому на плівки з еластомерів не впливають паливно-мастильні матеріали.

Єдиною проблемою стане підвищена собівартість подібних виробів, яка негативно позначиться на попиті на них.

ПВХ

Це труби, які виготовлені на основі спеціального полівінілхлориду термопластичного типу. Подібний матеріал відрізняється:

підвищеними ізоляційними властивостями;
невеликими межами робочих температур (від 20 градусів нижче нуля і до 80 градусів вище нуля;
виділенням токсичних парів після загоряння матеріалу.

Термоусадка, виготовлена ​​з РЕТ

Поліестер може похвалитися підвищеною хімічною стійкістю і міцністю. Його можна застосовувати при виготовленні ТУТ з тонкими і надтонкими стінами. Цей матеріал незабаром може замінити класичні ПВХ аналоги.

Фторополімери

Через складної обробки подібні вироби можуть застосовуватися для отримання ексклюзивних властивостей матеріалів. Ця продукція виробляється за допомогою силікону, тому радує фахівців низькими токсичними властивостями.

Подібні вироби інертні в хімічному плані, зате мають підвищену електричною міцністю. Фторполімери відрізняються низькою стійкістю до розчинників органічного типу, тому їх не можна застосовувати для газосмазочних матеріалів.


В даній категорії немає товарів.