• Цена
  грн - грн
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0

Оптичні бокси

Гермобокс Vagos 4U-С IP54 призначений для розміщення та захисту телекомунікаційн..
Наявність: 19.00 шт
Ціна: 2352.0 грн/шт
Бокс є ідеальним рішенням для реалізації розподільних пристроїв, телекомунікацій..
Наявність: 1.00 шт
Ціна: 215.0 грн/шт
Пластиковий оптичний міні-бокс Crosver FOB-D дозволяє обробляти до 36 оптичних в..
Ціна: 322.0 грн/шт
Пластиковий оптичний міні-бокс Crosver FOB-DM дозволяє обробляти до 12 оптични..
Ціна: 225.9 грн/шт
Пластиковий настінний оптичний мікробокс Crosver FOB-АM дозволяє зрощувати до 6-..
Наявність: 43.00 шт
Ціна: 157.8 грн/шт
Настінний дводверний оптичний бокс FOB-G016 / 16-2-32 дозволяє обробляти до 32 о..
Ціна: 1415.0 грн/шт
Пластиковий оптичний міні-бокс Crosver FOB-SH-12 дозволяє зрощувати до 16 оптичн..
Ціна: 259.6 грн/шт
Пластиковий настінний оптичний міні-бокс Crosver FOB-SH-12-SC дозволяє зрощувати..
Ціна: 275.9 грн/шт
Ступінь захисту гермобоксу, IP54. Габарити: Ш*В*Г 300*330*120мм. У виробі дві па..
Наявність: 657.00 шт
Ціна: 674.0 грн/шт
Гермобокс оптичний (модернізований) із ступенем захисту IP54. Габарити: Ш*В*Г ..
Наявність: 200.00 шт
Ціна: 761.6 грн/шт
Гермобокс Vagos 4U-A IP54 призначений для розміщення та захисту телекомунікаці..
Наявність: 12.00 шт
Ціна: 2408.0 грн/шт
Оптичний мікробокс Vagos-08 являє собою бюджетне рішення оптичного настінного ..
Наявність: 56.00 шт
Ціна: 175.0 грн/шт
Показано с 1 по 12 из 12 (всього 1 страніц)

Якщо потрібна установка пристрою вводно-розподільного типу, телекомунікаційних крос, серверної або комунікаційного центру, але простір приміщення обмежена, оптимальним варіантом стане оптичний бокс (крос).

Кросове обладнання сьогодні використовується в оптичних мережах всіх видів. Основним видом такого обладнання є саме оптичний бокс. Він застосовується, щоб оконечіть оптичний тип кабелю, а також для забезпечення підключення активних елементів в нього.

Конструкція оптичного боксу не є герметично закритою, він встановлюється всередині приміщень, що і відрізняє його від муфти. Оптичні бокси можуть мати захист від пилу і бризок, тоді з'являється можливість установки на вулиці, наприклад, на стіні будинку.

Особливості конструкції оптичного боксу

Для виготовлення оптичного блоку можуть використовуватися такі матеріали: метал або пластик. Щоб отримати доступ всередину конструкції, потрібно відкрити кришку, яка може бути знімною або відкидний. Усередині блоку знаходяться елементи, що забезпечують надійне закріплення кабелю, який вводиться, а також силові елементи оптичного кабелю. Як правило, конструкція оптичного боксу має два входи кабелю, але є і моделі, де їх кількість. Є й такі моделі, обсяг яких більше стандартного.

Щоб забезпечити оконечіваніе оптичних волокон, до кожного волокна приварюється пігтейл оптичного типу, який представляє собою відрізок волокна, поміщеного в захисний буфер, який має оптичний конектор необхідного виду, попередньо зроблені на заводі.

Невеликі абонентські оптичні блоки характеризуються мають маленький розмір і доступну ціну. Це можуть бути такі варіанти боксів Crosver: FOB-AM, FOB-BM, FOB-DM, які легко можна прикріпити на стіну або будь-яку іншу поверхню. Якщо потрібна велика ємність боксу, щоб розмістити з'єднання транзитних проводів, можливі варіанти Crosver: FOB-B, FOB-D, FOB-С, FOB-G, FOB-SH.

У більшості блоків вводи кабелю і блок оптичних розеток знаходяться на протилежних панелях, наприклад: якщо монтаж в стійку, то на фронтальній і тильній; якщо монтаж на стіну - на верхній і нижній.

В існуючих моделях оптичних крос може бути лицьова панель, відкидна кришка, щоб легко отримати доступ для виконання робіт по монтажу, двоє дверей.

Коли будете купувати оптичний бокс, потрібно обов'язково подбати про таких моментах: кріпильні елементи, змінна лицьова панель або додаткові розетки оптичного типу.