• Цена
  грн - грн
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0

Оптичні муфти

Муфта оптична зварювальна Crosver FOSC-M для оптичного кабелю, тупикового типу. ..
Ціна: 435.8 грн
Малогабаритна зварювальна оптична муфта Crosver FOSC-S для оптичного кабелю, під..
Наявність: 6.00 шт
Ціна: 374.5 грн
Малогабаритна зварювальна оптична муфта Crosver FOSC-SS для оптичного кабелю, пі..
Наявність: 12.00 шт
Ціна: 496.8 грн
Муфта оптична зварювальна Crosver, для оптичного кабелю, підвищеної удароміцност..
Ціна: 1244.7 грн
Муфта оптична Crosver FOSC-PM037/12-1-6 Муфта оптична для оптичного кабелю, туп..
Ціна: 334.0 грн
Муфта оптична зварювальна, для оптичного кабелю, підвищеної удароміцності, тупик..
Наявність: 1.00 шт
Ціна: 837.8 грн
Муфта оптична зварювальна FOSC-ТА400 може застосовуватися для зрощування або вик..
Ціна: 960.4 грн
Муфта оптична зварювальна FOSC-ТB400 може застосовуватися для зрощування або вик..
Ціна: 960.4 грн
Муфта Crosver FOSC-X108/16-2-32 З’єднувальна муфта для оптичного кабелю п..
Наявність: 9.00 шт
Ціна: 341.6 грн
Компактна муфта Crosver FOSC-A прохідного типу. Призначена для зрощування та&nb..
Ціна: 812.7 грн
Муфта тупикового типу, призначена для зрощування та розгалуження оптичного кабел..
Ціна: 1265.0 грн
Показано с 1 по 12 из 12 (всього 1 страніц)

Муфти для оптоволокна і їх застосування

Однією з основних операцій, що визначають надійність кабельних ліній, є монтаж оптичних кабелів. Установка зазвичай виконується при підключенні окремих кабелів або при установці кабелів в будівлі. Нероз'ємне з'єднання оптичних волокон зазвичай виконується з підтримкою зварювання і захищено захисною втулкою (КДЗС). Сполучні оптичні муфти призначені для захисту оптичного волокна від зовнішніх чинників: механічних пошкоджень, вологи, зміни температури і т. Д. З підтримкою кабельних муфт, можливо виробляти розгалуження кабельних ліній.

Муфта являє собою пластиковий корпус. Який має підвищену міцність і стабільність, по відношенню до зовнішніх механічних і хімічних впливів. У муфті також є герметична прокладка і пристрій для кріплення кабелю. У муфті присутній система організації та укладання зварних волокон. Внутрішня підсистема дозволяє фіксувати кінці вставлених волокон, встановлювати модулі та скловолокна в зрощувати касети і стежити за тим, щоб компоненти силових шин були заземлені. Оптичний кабель закріплений в муфті досить міцно і щільно, щоб не дати йому спалахнути під напругою або іншими впливами. Які неминуче закінчуються на лінії зв'язку. А також, щоб в з'єднанні не було розриву.

Волоконно-оптична муфта використовується в основному для зовнішньої прокладки ліній зв'язку. Це пов'язано з обмеженнями довжини частин оптичного волокна при прокладках кабелів. Якщо тривалість маршруту перевищує мінімально допустиме значення, він ділиться на певну кількість частин. І як сполучної речовини для цих частин працює оптична зв'язок.

Реалізація доданого пристрою як і раніше важлива, якщо частина ламається, коли це необхідно, щоб гарантувати найбільшу міцність для відновленого з'єднання. В цьому випадку використовуються щілинні муфти. Але це обладнання працює не тільки для зрощування волокон. За їхньої підтримки можна міняти пристрій, знімаючи частину волокон з кабелів і закріплюючи інтенсивні пристрої з підтримкою сполучних кабелів.

Оптичні муфти і раніше характеризуються кількістю і діаметром кабельних вводів, а також їх ущільненням. Гідроізоляція здійснюється, тепло усадковими трубами або холодними методами-з підтримкою різних ущільнень. Перший метод в основному застосовується для кабельних муфт в грунті або в затопленому каналі.

Муфту для оптичного кабелю характеризує власну ємність, т. Е. Максимальну кількість зварних з'єднань в касети. У комплект оптичних муфт можуть входити фітинги (кронштейни, підвіски), для використання оптичних муфт для невагомих кабелів: установка на опорах, підвіска на несучому кабелі.