• Цена
    грн - грн
  • Статус наличия
    0
    0
    0
    0

Оптичні шнури, адаптеры

..
Наявність: 29.40 шт
Ціна: 325.6 грн/шт
..
Наявність: 4.56 шт
Ціна: 325.6 грн/шт
..
Наявність: 1.00 шт
Ціна: 15.5 грн/шт
..
Ціна: 11.8 грн/шт
..
Наявність: 182.00 шт
Ціна: 15.0 грн/шт
Патчкорд LC/UPC-SC/APC 1м duplex..
Ціна: 77.8 грн/шт
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 0,5m..
Ціна: 37.7 грн/шт
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 0.5m дуплекс ..
Ціна: 75.4 грн/шт
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 0.5m duplex G657A1..
Ціна: 76.2 грн/шт
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 0.5m G657A1..
Ціна: 38.5 грн/шт
Патчкорд оптичний FC/UPC-FC/UPC 0.5m ОМ3 50/125 Telecom..
Ціна: 50.3 грн/шт
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 0.5м ОМ2 50/125 Telecom..
Ціна: 47.9 грн/шт
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 10m дуплекс ..
Ціна: 121.7 грн/шт
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 10m duplex G657A1 ..
Ціна: 135.4 грн/шт
Патчкорд оптичний FC/UPC-FC/UPC 10m ОМ3 50/125 Telecom..
Ціна: 126.0 грн/шт
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 10м ОМ2 50/125 Telecom..
Ціна: 92.0 грн/шт
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 1m..
Ціна: 39.1 грн/шт
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 1m duplex G657A1 ..
Наявність: 1.00 шт
Ціна: 79.5 грн/шт
Показано с 1 по 18 из 980 (всього 55 страніц)

Оптичні шнури та адаптери - доступні патч-корди для різних цілей

Компанія ВАГО пропонує купити оптичний кабель (патчкордовий) для підключення і комутації різного телекомунікаційного устаткування. Подібні шнури використовуються в вузлах зв'язку. Вони з обох сторін оконцовані конеккторами, що забезпечують високу якість передачі інформації і мінімізують появу перешкод. Цей кабель, виготовлений з оптичних волокон, передає інформацію дискретними імпульсами. Будь який оптичний патчкорд виробництва нашої компанії, виготовляється на основі особливого оптичного кабелю. Буфер - 2 або 3 мм. Щоб посилити кабель, ми використовуємо різні матеріали.

Оптичний патчкорд - який буває?

Компанія Ваго для виробництва використовує кілька різновидів кабелю. Їх відмінність полягає у внутрішній частині - волокні. Патчкорди, які виготовляються нами, можуть мати різну серцевину (тип волокна):

Сінглмод SM

Многомод ОМ2

МНогомод ОМ3

Всі оптичні патчкорди в обов'язковому порядку мають оконечені наконечники (коннектори). Вони можуть бути наступних типів:

SC

LC

FC

ST

 Е2000

MT-RJ, MU

Багаторічний досвід на ринку, дозволяє вчасно удосконалювати технологію виробництва. Як результат - наша компанія виробляє оптичні патчкорди і пігтейли, з будь-якими коннекторами і в різних варіаціях. Довжина від 0.5 до 500 м.

У свою чергу, це дозволяє передавати значні обсяги інформації на значні відстані без втрати якості, ніж в звичайних електронізірованних системах зв'язку. Використовуються в структурованих кабельних системах зв'язку. Щоб відбувався процес передачі інформації, з одного боку встановлюється спеціальний передавач випромінювач, а на іншому - фотоприймач

Оптичний пігтейл - кращій варіант для з'єднання оптичних кабелів

 Даний тип продукції з оптоволокна несприйнятливий до різних перешкод. Пігтейли оптичні мають високу прохідну здатністю. На одному кінці пігтейлу (шнура) знаходиться коннектор, а інший кінець вільний, що дозволяє підключати його безпосередньо до оптичного кабелю. Утворює з'єднання в оптичному кросі.

Щоб з'єднувати між собою пігтейли і патчкорди використовують оптичний адаптер (розетка).

Використання в сучасних реаліях

На ринок України активно увійшли такі технології як PON і GEPON. Саме вони і створили попит на виготовлення і подальше використання принципово нового продукту - зовнішніх FTTH патчкордів, на основі самонесучого оптоволокна. Подібні патчкорди дозволяють в найкоротші терміни підключити абонента, без зварювання кабелів.

Компанія ВАГО пропонує купити, замовити FTTH патчкорди за доступною ціною. Їх покупка позбавить вас від необхідності зберігати громіздкі катушки з кабелем і для підключення тримати цілий штат професіоналів.

Ми виробляємо FTTH патчкорди з оптичного кабелю «Одескабель» з діелектричними або металевими несучими елементами:

ОКТ-Д

ОКАД-М, ОКАД-ММ, ОКАД-Д, ОКАД-ДД

Зовнішні FTTH патчкорди оснащуються з 2-х сторін будь-яким поєднанням конекторів, як у випадку і з звичайними моделями.