• Цена
  грн - грн
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0

Адаптери

Оптичні адаптери (розетки) призначені для підключення або підключення конекторів..
Наявність: 12.98 шт
Ціна: 429.5 грн/шт
Оптичні адаптери (розетки) призначені для підключення або підключення конекторів..
Наявність: 6.54 шт
Ціна: 429.5 грн/шт
Оптичні адаптери (розетки) призначені для підключення або підключення конекторів..
Наявність: 1.00 шт
Ціна: 20.3 грн/шт
Оптичні адаптери (розетки) призначені для підключення або підключення конекторів..
Ціна: 14.9 грн/шт
Прохідний оптичний адаптер FC/UPC - FC/UPC SM d-type використовується під з'..
Наявність: 200.00 шт
Ціна: 8.1 грн/шт
Прохідний оптичний адаптер SC/APC - SC/APC Simplex використовується під з'єд..
Ціна: 4.8 грн/шт
Прохідний оптичний адаптер SC/UPC - SC/UPC Simplex використовується під з'єд..
Ціна: 4.8 грн/шт
Прохідний оптичний адаптер SC/UPC - SC/UPC Duplex використовується під з'єдн..
Наявність: 423.00 шт
Ціна: 14.9 грн/шт
Показано с 1 по 8 из 8 (всього 1 страніц)

Оптичні адаптери - призначення, особливості вибору

Основне призначення оптичних розеток (адаптерів) полягає в підключенні пігтейлів і пасивне. Вони підключаються до оптичних крос системам. На сьогоднішній день на ринку подібного обладнання представлено досить багато типів оптичних адаптерів. Кожен з них повинен повністю відповідати тому чи іншому стандарту зв'язку. Найчастіше до складу конструкції розеток входить, власне, сама вилка. Правда в продажу є і інші варіанти. Наприклад, на ринку є оптичні адаптери, які застосовують тільки для підключення волоконно-оптичного кабелю, що має два різних коннектора. Такі варіанти ще називають гібридними. Існує кілька різновидів таких оптичних розеток - найбільш поширені адаптери sc-sc-sc, а також fc-fc. Без них неможлива робота ні з одними сучасними оптичними вимірювальними установками. Фахівці не радять встановлювати гібридний адаптер для оптоволоконних мереж, які необхідні для підключення до глобальної мережі та кабельного ТБ. Справа в тому, що після підключення може знизитися якість передачі сигналу.

Ознаки високої якості обладнання

Оптичні адаптери є пасивними компонентами структурованих кабельних оптосетей. Завдяки їм, забезпечується стабільна передача світлових сигналів з кабелю (оптоволоконного) до мережевого пристрою, яке їх приймає. Якщо відбувається розрив створеного з'єднання, оптико-волоконні провідники не руйнуються. Такі сполуки мають в обов'язковому порядку відповідати ряду вимог. Якщо виробник їх порушить пропускна здатність систем погіршитися, до мережного обладнання буде надходити слабкий і спотворений сигнал. Слід перерахувати дані вимоги:

 • форма конекторів і роз'ємів повинна збігатися;
 • від міцності матеріалу виготовлення розетки залежить кількість включення і виключення так, щоб механічна цілісність вироби не постраждала;
 • оптичне волокно має бути соостним, а світловий провідник прилягати надійно і нерухомо.

Для того щоб виконати перераховані вище умови, для виготовлення оптичних мережевих розеток виробники використовують матеріали, що характеризуються високою міцністю. До таких, наприклад, відноситься металокераміка. Найчастіше адаптери представлені в металевих або пластикових корпусах, які надійно захищають їх від вологи і пилу.