Патчкорд зовнішній (FTTH 2x3mm M) SC/UPC-SC/UPC 80m

301.7 грн/шт
  • Артикул: 025684
  • Наявність: На замовлення

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC-100м виготовлений на базі FTTH кабелю та оконцований заполірованими у заводських умовах оптичними конекторами SC/UPC. Розміри кабелю – 3х2 мм, і він розрахований на максимальне натяг до 80 ньютонів. Оболонка кабелю виконана з LSZH матеріалу, всередині є два пластико-арамідні зміцнюючі елементи. У цьому патчкорді використовується одномодове оптичне волокно зі зменшеними втратами при згині, що відповідає рекомендаціям G.657A1.

Характеристики

  • Тип конекторів: SC/UPC-SC/UPC
  • Внесені втрати конектора, дБ: ≤0,3
  • Зворотне відображення, дБ: ≤-50
  • Тип кабелю: FTTH
  • Розмір кабелю, мм: 3.0×2.0
  • Тип волокна: G652/G657A1
  • Колір оболонки: Чорний (білий на замовлення)
  • Матеріал оболонки: LSZH
  • Розміри кабелю, мм: 3.0(±0.1)*2.0(±0.1)
  • Вага кабелю, кг/км: Близько 7.5
  • Мінімальний радіус вигину, мм: 15
  • Згасання в кабелі, дБ/км: ≤0.4 при 1310 нм, ≤0.3 при 1550 нм
  • Максимальний натяг, Н: 80
  • Діапазон робочих температур, °C: -20~+60
Характеристики
Тип кабелю FTTH
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20~+60°C
Тип волокна G652/G657A1
Тип конектора SC/UPC-SC/UPC
Довжина 80м
Тип оболонки LSZH