Патчкорд зовнішній (ОКТ-Д(0,5)-1Е) SC/UPC-SC/UPC 100m

688.5 грн/шт
  • Артикул: 014895
  • Наявність: 17

Зовнішній оптичний патчкорд призначений для швидкого підключення абонентів у мережах PON, FTTH та інших оптичних мереж із глибоким проникненням оптики. Повністю діелектрична конструкція дозволяє підвішувати патчкорд на опорах контактної мережі електротранспорту або ліній електропередач. Патчкорд виготовлений на базі кабелю ОКТ-Д(0,5)-1Е і кінець конекторами типу SC/UPC. Основа патчкорду - кабель діаметром 5,5мм, хвостовики із симплексу діаметром 3мм, на яких у заводських умовах встановлені конектори. При цьому цілісність волокна не порушується, що підвищує надійність виробу. Зручна упаковка у вигляді легкої картонної котушки дозволяє уникати перехрещення та перетиску витків кабелю. У патчкорді використовується стандартне одномодове оптичне волокно (SM), що відповідає Рекомендації ITU-T G.652.D.

Характеристики:

  • 1 Одномодове волокно G.652 D
  • Зовнішній діаметр – 5,5 мм
  • Хвостовик-симплекс 3,0мм (0,5кН)
  • Оболонка - чорний УФ- та вологостійкий поліетилен (PE)
  • Вага кабелю – 17кг/км
  • Температура монтажу: -20°C to +50°C
  • Температура експлуатації: -40°C to +60°C
  • Мінімальний радіус вигину: монтаж/експлуатація - 20 діам
  • Максимальне навантаження при роздавлюванні – 200 Н/см.
  • Максимальне навантаження при розтягуванні – 700 H
Характеристики
Діаметр 5,5 мм
Вага 17 кг/км
Температурний діапазон експлуатації, ºС -40 °C - +60 °C
Тип волокна Одномодове G.652 D
Тип конектора SC
Тип полірування UPC
Довжина 100м
Спосіб прокладання Зовнішній