• Цена
    грн - грн
  • Статус наличия
    0
    0
    0
    0

FC/UPC-LC/APC

Патч-корд оптичний FC/UPC - LC/APC Duplex 0.5м. Оптичний патч-корд (оптичний шн..
Ціна: 101.5 грн/шт
Оптичний патч-корд (оптичний шнур) 9/125 має пропускну здатність до 10 Gbps (Gig..
Ціна: 158.2 грн/шт
Оптичний патч-корд (оптичний шнур) 9/125 має пропускну здатність до 10 Gbps (Gig..
Ціна: 116.4 грн/шт
Оптичний патч-корд (оптичний шнур) 9/125 має пропускну здатність до 10 Gbps (Gig..
Ціна: 128.4 грн/шт
Показано с 1 по 4 из 4 (всього 1 страніц)