• Цена
    грн - грн
  • Статус наличия
    0
    0
    0
    0

LC/UPC-SC/APC

Оптичний шнур (патч-корд) LC/UPC-SC/APC 0,5m duplex - це відрізок оптичного кабе..
Ціна: 83.6 грн/шт
Оптичний шнур (патч-корд) LC/UPC-SC/APC 10m duplex - це відрізок оптичного кабел..
Ціна: 140.3 грн/шт
Патч-корд LC/UPC-SC/APC 1м duplex. (Singlemode), тип полірування: UPC/APC Оптич..
Ціна: 86.6 грн/шт
Оптичний шнур (патч-корд) LC/UPC-SC/APC 3m duplex - це відрізок оптичного кабелю..
Ціна: 98.9 грн/шт
Оптичний шнур (патч-корд) LC/UPC-SC/APC 5m duplex - це відрізок оптичного кабелю..
Ціна: 110.4 грн/шт
Показано с 1 по 5 из 5 (всього 1 страніц)