Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 1м ОМ2 50/125 Telecom

69.4 грн/шт
  • Артикул: 025704
  • Наявність: На замовлення

Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 1m ОМ2 50/125
Оптичний шнур (патч-корд) сполучний OM2, з багатомодовим волокном 50/125 (multi-mode MM), застосовується для якісного та надійного з'єднання пасивного та активного мережного та кросового обладнання.
Оптичний патчкорд FC/UPC-FC/UPC являє собою відрізок симплексного оптичного кабелю довжиною 1 метр і зовнішнім діаметром 3 мм, кінцюваний з двох сторін конекторами FC, тип полірування UPC (Ultra Physical Contact).
Зовнішня оболонка оптичного кабелю виготовлена ​​із LSZH (Low Smoke Zero Halogen) оболонки.
Перевагою патч-кордів FC-FC є надійність роз'ємного з'єднання та низький рівень прямих втрат.

Основні характеристики:

  • Малі втрати, що вносяться;
  • Мале відображення;
  • Гарна відтворюваність;
  • Хороша замінність;
  • Висока температурна стабільність.

Область застосування:

  • Абонентське телебачення, FTTH, LAN;
  • Волоконо-оптичні датчики;
  • Оптоволоконні системи передачі;
  • Оптоволоконні мережі доступ;
  • Устаткування для діагностики
Характеристики
Тип полірування UPC (Ultra Physical Contact)
Довжина 1 м
Спосіб прокладання Внутрішній
Шнуры
Тип коннектора FC