Патчкорд FC/UPC-SC/APC 0.5м ОМ2 50/125

66.8 грн/шт
  • Артикул: 025714
  • Наявність: На замовлення

Патчкорд FC/UPC-SC/APC 0.5м ЗМ2 50/125.
Оптичний патч-корд сполучно/перехідний, тип полірування Ultra Physical Contact, одномодовий, із зовнішнім та внутрішнім діаметрами хвостовика 0,9 мкм./125 мікрон. Шнури оптичні сполучні/перехідні (патч-корди) є відрізком одно- або двоволоконного оптичного кабелю, на обидва кінці якого встановлені конектори потрібного роз'єму і полірування.

Характеристики
Тип конектора FC/SC
Тип полірування UPC/APC
Довжина 0.5м
Спосіб прокладання Внутрішній
Категорія ОМ2