Патчкорд LC/APC-SC/APC ОМ2 50/125 5m

89.5 грн/шт
  • Артикул: 026181
  • Наявність: На замовлення

Оптичні патч-корди (оптичні шнури) 50/125 мають пропускну здатність до 10 Gbps (GigaBit Per Second - ГігаБіт за секунду). Швидкість 10G досягається з'єднанням кількох паралельно працюючих каналів воєдино. Всі наші оптичні патч-корди мають оболонку LSZH (Low Smoke Zero Halogen – малодимний та безгалоговий, не містить високотоксичних галогенів, таких як хлор, фтор, бром або йод). Одномодовий патч-корд так називається, тому що може одночасно пропускати лише один світловий сигнал (моду). Швидкість передачі з такого волокну становить 10 Гб/сек.

Характеристики
Тип конектора LC/SC
Тип полірування APC
Довжина
Спосіб прокладання Внутрішній