Патчкорд LC/UPC-LC/APC ОМ2 50/125 10m

122.0 грн/шт
  • Артикул: 026172
  • Наявність: На замовлення

Оптичний патч-корд призначений для підключення функціональних блоків оптичного телекомунікаційного обладнання між собою та до оптичного розподільного обладнання (кросу). Оптичний патчкорд LC/UPC - LC/APC є відрізком симплексного оптичного кабелю довжиною 10м і зовнішнім діаметром 3 мм, кінцюваний з двох сторін конекторами LC, тип полірування UPC/APC. Зовнішня оболонка оптичного кабелю виготовлена ​​із LSZH (Low Smoke Zero Halogen) оболонки.

Основні характеристики:

  • Малі втрати, що вносяться;
  • Мале відображення;
  • Гарна відтворюваність;
  • Хороша замінність;
  • Висока температурна стабільність.

Область застосування:

  • Абонентське телебачення, FTTH, LAN;
  • Волоконо-оптичні датчики;
  • Оптоволоконні системи передачі;
  • Оптоволоконні мережі доступ;
  • Устаткування для діагностики
Характеристики
Діаметр 3 мм
Тип конектора LC
Тип полірування APC/UPC
Довжина 10м
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH