Патчкорд FC/UPC-LC/APC ОМ3 50/125 duplex 3m

195.9 грн/шт
  • Артикул: 025888
  • Наявність: На замовлення

Оптичний (патч-корд), MM, 50/125 (OM3), FC/UPC-LC/APC, (Duplex), 3м

Особливості:

  • Високоякісне полірування конекторів.
  • Висока робоча температура від -20°C до +70°C.
  • Низькі втрати.
  • Великий вибір типів роз'ємів та оптичного волокна.
  • Усі вироби тестуються у заводських умовах.

Характеристики:

  • Тип конектора підключення 1: FC-Дуплекс
  • Тип конектора підключення 2: LC-Дуплекс
  • Довжина: 3м
  • Полірування: UPC/APC
  • Тип оболонки: LSZH
  • Тип кабелю: Дуплекс (здвоєний)
  • Категорія: OM3
  • Тип волокна: Мультитип 50/125
  • Температура експлуатації: від -20 до +75 ° C
  • Зовнішній діаметр кабелю: 3.0мм
  • Внесені втрати: ≤ 0.35дБ
  • Зворотні втрати: ≤ 30дБ
  • Термін служби підключень: 500
  • Колір зовнішньої оболонки: Бірюзовий
  • Спосіб передачі даних: Оптичне волокно (скло)
Характеристики
Тип кабелю Дуплекс (здвоєний)
Температурний діапазон експлуатації, ºС Від -20 до +75°C
Тип волокна Мультитип 50/125
Тип конектора FC/LC
Тип полірування UPC/APC
Довжина
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH
Категорія OM3