Патчкорд FC/UPC-SC/UPC 0.5m ОМ3 50/125

70.1 грн/шт
  • Артикул: 026057
  • Наявність: На замовлення

Патчкорд FC/UPC-SC/UPC 0.5m ОМ3 50/125

Особливості:

  • виробляються відповідно до стандартів IEC та TELCORDIA;
  • довжина патч корду може становити від 0,5 до 100 метрів (на замовлення робимо будь-яку довжину);
  • одномодовий або багатомодовий кабель на вибір, на ваше замовлення;
  • висока якість та надійність (розширена гарантія, сертифікована продукція).

Сфери використання

  • Телекомунікаційна інфраструктура;
  • LAN, WAN;
  • Кабельне телебачення;
  • Сенсорні системи;
  • Вимірювальна техніка;
  • Комунальні послуги;
  • Залізниці.

Характеристики

  • Тип волокна: MM (Multimode)
  • Тип патч-корду: Simplex багатомод ОМ3 50/125 мкм
  • Тип конектора: FC-SC
  • Тип полірування: UPC-UPC
  • Довжина, м: 0,5
  • Спосіб прокладання: Внутрішній
Характеристики
Тип конектора FC/SC
Тип полірування UPC
Довжина 0.5м
Спосіб прокладання Внутрішній