Патчкорд LC/APC-LC/APC ОМ3 50/125 1m

63.4 грн/шт
  • Артикул: 026239
  • Наявність: На замовлення

Оптичний (патч-корд), MM, 50/125 (OM3), LC/APC-LC/APC, 1м

Особливості:

  • Високоякісне полірування конекторів.
  • Висока робоча температура від -20°C до +70°C.
  • Низькі втрати.
  • Великий вибір типів роз'ємів та оптичного волокна.
  • Усі вироби тестуються у заводських умовах.

Характеристики:

  • Тип конектора підключення: LC
  • Довжина: 1м
  • Полірування: APC
  • Тип оболонки: LSZH
  • Тип кабелю: Simplex
  • Категорія: OM3
  • Тип волокна: Мультитип 50/125
  • Температура експлуатації: від -20 до +75 ° C
  • Зовнішній діаметр кабелю: 3.0мм
  • Внесені втрати: ≤ 0.35дБ
  • Зворотні втрати: ≤ 30дБ
  • Термін служби підключень: 500
  • Колір зовнішньої оболонки: Бірюзовий
  • Спосіб передачі даних: Оптичне волокно (скло)
Характеристики
Діаметр 3 мм
Тип кабелю Simplex
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20 - +75°C
Тип конектора LC
Тип полірування APC
Довжина
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH
Категорія OM3