Патчкорд LC/APC-SC/APC ОМ3 50/125 1m

63.4 грн/шт
  • Артикул: 026244
  • Наявність: На замовлення

З'єднувальний шнур (патч-корд) використовується в оптичних мережах для підключення як кінцевих абонентів, також використовується для з'єднання комутаційних вузлів в оптичних мережах.
Патч-корд виконаний з оптичного однобудинкового волокна класу OM3, загальна товщина патча в захисній оболонці становить 3 міліметри, приварені коннетора виду Simplex - по одному конектору з кожного боку, кабель призначений для внутрішнього використання.

Характеристики:

  • Застосування: Внутрішнє
  • Тип конектора: LC-SC
  • Вид конектора: Simplex 3.0мм
  • Тип полірування: APC-APC
  • Тип волокна: Многомодове (MM)
  • Клас волокна: OM3
  • Довжина: 1м
Характеристики
Діаметр 3 мм
Тип конектора LC/SC
Тип полірування APC
Довжина
Спосіб прокладання Внутрішній
Категорія OM3