Патчкорд LC/APC-SC/APC ОМ3 50/125 Duplex 1m

126.5 грн/шт
  • Артикул: 026204
  • Наявність: На замовлення

Оптичний патчкорд LC – SC виконаний з дуплексного кабелю довжиною 10 м і товщиною 3мм, кінець конекторами LC/UPC з кожного боку. Даний багатомодовий оптичний патч-корд виконаний з кабелю з волокном ОМ3 (50/125) широко використовується в інфраструктурах з високою щільністю в ЦОД, серверних кімнатах та корпоративних мережах, клас волокна дозволяє мінімізувати згасання при вигині та скручуванні шнура.

Характеристики
Діаметр 3 мм
Тип конектора LC/SC
Тип полірування APC
Довжина
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH
Категорія OM3