Патчкорд LC/APC-SC/UPC ОМ3 50/125 Duplex 0.5m

116.4 грн/шт
  • Артикул: 026198
  • Наявність: На замовлення

Особливості:

  • Високоякісне полірування конекторів.
  • Висока робоча температура від -20°C до +70°C.
  • Низькі втрати.
  • Великий вибір типів роз'ємів та оптичного волокна.
  • Усі вироби тестуються у заводських умовах.

Характеристики:

  • Тип конектора підключення 1: LC-Дуплекс
  • Тип конектора підключення 2: SC-Дуплекс
  • Довжина: 0.5м
  • Полірування: APC/UPC
  • Тип оболонки: LSZH
  • Тип кабелю: Дуплекс (здвоєний)
  • Категорія: OM3
  • Тип волокна: Мультитип 50/125
  • Температура експлуатації: від -20 до +75 ° C
  • Зовнішній діаметр кабелю: 3.0мм
  • Внесені втрати: ≤ 0.35дБ
  • Зворотні втрати: ≤ 30дБ
  • Термін служби підключень: 500
  • Колір зовнішньої оболонки: Бірюзовий
  • Спосіб передачі даних: Оптичне волокно (скло)
Характеристики
Діаметр 3 мм
Тип кабелю Duplex
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20 - +75°C
Тип волокна Мультитип 50/125
Тип конектора LC/SC
Тип полірування APC/UPC
Довжина 0.5м
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH
Категорія OM3