Патчкорд LC/UPC-LC/APC ОМ3 50/125 5m

103.7 грн/шт
  • Артикул: 026231
  • Наявність: На замовлення

З'єднувальний шнур (патч-корд) LC/UPC-LC/APC 50/125 ОМ3 - це відрізок оптичного кабелю в буферному покритті 3 мм, кінець оптичними конекторами LC. Патч-корд застосовується для комутації активного оптичного обладнання, а також забезпечує з'єднання у розподільних пристроях (оптичних кросах та телекомунікаційних шафах). Оптичні патч-корди Cabeus виготовляються з якісних компонентів відповідно до міжнародних стандартів. Усі вироби протестовані у заводських умовах. Патч-корд має маркування полярності конекторів, завдяки якому можна визначити сторони входу та виходу світлового сигналу.

Характеристики:

  • Конектор/полірування: LC/UPC – LC/APC
  • Виконання: Сімплекс
  • Тип волокна: Багатомодове 50/125 (МM)
  • Клас волокна: OМ3/G.651
  • Матеріал зовнішньої оболонки: LSZH-компаунд
  • Діаметр зовнішньої оболонки, мм: 3 мм
  • Колір зовнішньої оболонки: aqua (бірюзовий)
  • Довжина патч-корду: 5м
  • Внесені втрати: ≤ 0,3 дБ
  • Поворотні втрати: ≥ 35 дБ
  • Наконечник: Кераміка
  • Діаметр наконечника: 1,25 мм
  • Відповідність стандартам: ISO/IEC 11801 OM3, ITU-T G.651
  • Діапазон температур зберігання: від -40 до +70 °C.
  • Діапазон температури експлуатації: від -20 до +50 °C
Характеристики
Діаметр 3 мм
Тип кабелю Simplex
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20 - +50 °C
Тип волокна Багатомодове 50/125 (МM)
Тип конектора LC
Тип полірування APC/UPC
Довжина
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH
Категорія OМ3/G.651