Патчкорд FC/UPC-SC/UPC ОМ4 50/125 Duplex 0.5m

129.5 грн/шт
  • Артикул: 026082
  • Наявність: На замовлення

Перехідний шнур (патч-корд) SC-FC 50/125 - це відрізок оптичного кабелю з двома волокнами (у буферному покритті 3 мм), кожне з яких оконцеване з одного боку оптичним конектором SC, з іншого боку конектором FC. Патч-корд застосовується для комутації активного оптичного обладнання, а також забезпечує з'єднання у розподільних пристроях (оптичних кросах та телекомунікаційних шафах). Оптичні патч-корди VAGO виготовляються з якісних компонентів відповідно до міжнародних стандартів. Усі вироби протестовані у заводських умовах. Патч-корд має маркування полярності конекторів, завдяки якому можна визначити сторони входу та виходу світлового сигналу.

Характеристики:

  • Конектор/полірування: SC/UPC – FC/UPC
  • Виконання: 2 волокна (duplex)
  • Тип волокна: Багатомодове 50/125 (МM)
  • Клас волокна: OМ4 / G.651
  • Матеріал зовнішньої оболонки: LSZH-компаунд
  • Діаметр зовнішньої оболонки, мм: 3 мм
  • Колір зовнішньої оболонки: маджента
  • Довжина патч-корду: 0.5м
  • Внесені втрати: ≤ 0,3 дБ
  • Поворотні втрати: ≥ 35 дБ
  • Наконечник: Кераміка
  • Діаметр наконечника: 2,5 мм
  • Відповідність стандартам: ISO/IEC 11801 OM4, ITU-T G.651
  • Діапазони температур: Зберігання від -40 до +70 °C.
  • Експлуатація: від -20 до +50 °C
Характеристики
Тип кабелю 2 волокна (duplex)
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20 - +50 °C
Тип волокна Багатомодове 50/125 (МM)
Тип конектора FC/SC
Тип полірування UPC/APC
Довжина 0.5м
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH
Категорія OМ4/G.651