Патчкорд LC/APC-SC/UPC ОМ4 50/125 10m Duplex

500.3 грн/шт
  • Артикул: 026277
  • Наявність: На замовлення

Перехідний шнур (патч-корд) LC-SC 50/125 OM4- це відрізок оптичного кабелю з двома волокнами (у буферному покритті 3 мм), кожне з яких оконцеване з одного боку оптичним конектором LC/APC, з іншого боку конектором SC/UPC. Патч-корд застосовується для комутації активного оптичного обладнання, а також забезпечує з'єднання у розподільних пристроях (оптичних кросах та телекомунікаційних шафах). Оптичні патч-корди виготовляються з якісних компонентів відповідно до міжнародних стандартів. Усі вироби протестовані у заводських умовах. Патч-корд має маркування полярності конекторів, завдяки якому можна визначити сторони входу та виходу світлового сигналу.

Характеристики:

  • Конектор/полірування: LC/APC – FC/UPC
  • Виконання: 2 волокна (duplex)
  • Тип волокна: Багатомодове 50/125 (МM)
  • Клас волокна: OМ4/G.651
  • Матеріал зовнішньої оболонки: LSZH-компаунд
  • Діаметр зовнішньої оболонки, мм: 3 мм
  • Колір зовнішньої оболонки: маджента
  • Довжина патч-корду: 10м
  • Внесені втрати: ≤ 0,3 дБ
  • Поворотні втрати: ≥ 35 дБ
  • Наконечник: Кераміка
  • Діаметр наконечника: 1,25 – 2,5 мм
  • Відповідність стандартам: ISO/IEC 11801 OM4, ITU-T G.651
  • Діапазон температур зберігання: від -40 до +70 °C
  • Діапазон температури експлуатації: від -20 до +50 °C
Характеристики
Діаметр 3 мм
Тип кабелю Duplex
Температурний діапазон експлуатації, ºС -20 - +50 °
Тип волокна Багатомодове 50/125 (МM)
Тип конектора LC/SC
Тип полірування APC/UPC
Довжина 10м
Спосіб прокладання Внутрішній
Тип оболонки LSZH
Категорія OМ4/G.651