• Цена
  грн - грн
 • Статус наличия
  0
  0
  0
  0

Сімлпекс 9/125 сімплекс 2,0/ 3,0мм G652D LSZH/PVC

Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 0,5m..
Ціна: 38.1 грн
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 1m..
Ціна: 39.4 грн
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 3м..
Ціна: 44.3 грн
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC 5м..
Ціна: 49.1 грн
Патчкорд FC/UPC-LC/APC 0,5m..
Ціна: 38.1 грн
Патчкорд FC/UPC-LC/APC 10m..
Ціна: 61.6 грн
Патчкорд FC/UPC-LC/APC 1m..
Ціна: 39.4 грн
Патчкорд FC/UPC-LC/APC 3м..
Ціна: 44.3 грн
Патчкорд FC/UPC-LC/APC 5m..
Ціна: 49.1 грн
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC 0.5m..
Ціна: 38.1 грн
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC 1м..
Ціна: 39.4 грн
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC 3м..
Ціна: 44.3 грн
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC 5м..
Ціна: 49.1 грн
Патчкорд FC/UPC-SC/APC 0,5m..
Ціна: 38.1 грн
Патчкорд FC/UPC-SC/APC 1m..
Ціна: 39.4 грн
Патчкорд FC/UPC-SC/APC 3м..
Ціна: 44.3 грн
Патчкорд FC/UPC-SC/APC 5м..
Ціна: 49.1 грн
Патчкорд FC/UPC-SC/UPC 10м ..
Наявність: 8.00 шт
Ціна: 61.6 грн
Показано с 1 по 18 из 69 (всього 4 страніц)

Патч кордами називають спеціалізовані комутаційні кабелі. Основне призначення яких полягає в приєднанні активних силових установок. У продажу сьогодні є різні різновиди подібних кабелів. На нашому сайті ви знайдете одномодові оптоконнектори, Вони будуть повністю відповідати вашим запитам. Професійною мовою такі кабелі називають патчкорди SM (SingleMode). Для їх виготовлення застосовують відповідне оптоволокно зі световедущей сердцевінкой. Її діаметр може досягати всього 10 мікрон. Так як подібні волокна мають невелику товщину, вони призначаються для пропускання тільки одного променя або моди. Максимальне значення зовнішньої ізоляції може доходити до 125 мкм (0,125 міліметрів). В процесі виготовлення на ній вказують тип патч корду.

Комбінації конекторів: різновиди виробів

За своїм зовнішнім виглядом одномодові патчкорди практично нічим не відрізняються від інших різновидів подібних комутаційних проводів. Вони підрозділяються на види в залежності від того, як оконцованнимі коннектори:

 • патчкорди SM SC SC;
 • оптокорди SC UPC SM;
 • оптокабелі LC LC;
 • одномодові оптокабелі FC FC;
 • оптичні патчкорди SC XC SM.

Комутаційні кабелі маркуються в залежності від того, яку комбінацію мають конектори. . SM позначає, що патч корд, власне, і є одномодовим. Розрізняють два варіанти коннекоров з маркуванням LC - SM і MM. Довжина патч кордів SC LC SM може становити 1 або 2 метри. В останні кілька років спостерігається особливий попит на коннектори з маркуванням UPC SMЮ мають округленої форму наконечника.

Придбати оптичні кабелі-коонектори типу SM ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Крім того, у нас можна замовити CSC патчкорди, які вважаються одними з найбільш затребуваних. Корпус конекторів виготовляється з міцного пластику, завдяки чому їм не страшні впливу механічного характеру. Виріб оснащується спеціальними засувками. Конектор просто підключають до гнізд і можна починати роботу.

Патч корди типів OS1 і OS2

Ще одні типи кабелів маркуються, як OS1 і OS2. По суті, перші, оснащуються буферним покриттям, а другий представляє з себе вільно налагоджену трубку. Завдяки подібній конструкції комунікатори OS2 найчастіше використовуються для використання зовні різних споруд всередині каналів комутації або спеціальних траншеях. Cлід відзначити, що пропускні показники втрати на один кілометр патч кордів OS1, трохи вище, ніж у кабелів з маркуванням OS2. Показник максимального загасання конекторів OS1 становить 1,0 дБ / км, а OS2 - 0,4 дБ / км.